درباره جویا الکترونیک

جویا الكترونيك از سال 1378 فعاليت خود را در زمينه تهيه و توزیع قطعات الکترونیک بصورت جدي آغاز كرده و پس از گذشت سالهاي متمادي موفق به کسب امکان تهیه انواع قطعات الکترونیک شده است .این مجموعه با در اختیار داشتن افرادی کارآمد و مسئولانی باتجربه ، در کلیه سطوح تصمیم گیری و اجرایی و کاربردی از آخرین و پیشرفته ترین روشهای فروش اینترنتی قطعات الکترونیک در زمینه داخلی و خارجی بهره می برد و قادر است انواع سفارشات شما را پيگيري و تهيه نمايد . اين مجموعه در زمينه توزيع قطعاتي نظير انواع مقاومت ، خازن ، ديود ، آي سي ، ترانزيستور ، كريستال،. كانكتور ،سلف ، برد ، ماژول ، پروگرامر ، سنسور ، فيوز وسفارش PCB تجربه لازم را دارا مي باشد . شرح خدمات جویا الکترونیک به شرح زیر است .


نماد اعتماد الکترونیکی

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایـجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می بـاشد طبق مطالعات انجام شده تائید کسب و کار اینترنتی توسط یك موسسه و مركز ثالث، بیشترین تاثیر در مراجعه و اعتماد خریداران به کسب و کار اینترنتی را دارد. در این حالت خریدار از محفوظ ماندن اطلاعات خود احساس امنیت بیشتری دارد و اگر از اطلاعات شخصی وی سوء استفاده شود، می تواند برای شكایت از کسب و کار اینترنتی متخلف به مراجع قانونی مراجعه نماید. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. نماد اعتماد الکترونیکی یک نشان دولتی است که صرفاً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (وزارت صنعت، معدن و تجارت)، صادر شده و به کسب و کارهای اینترنتی با هدف ساماندهی، احراز هويت و صلاحيت آنها اعطا مي‌گردد. هدف از اعطاي نماد اعتماد الكترونيكي، اعتماد‌سازي و رسميت‌دهي به فعاليت کسب و کار‌های اینترنتی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و جلوگيري از آسيب‌هاي احتمالي در ابعاد مختلف اعم از امنيتي،‌ اجتماعي، فرهنگي و اقتصادی است. .ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص B2C خواهد بود. به نحوی ‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند. در این راستا فروشگاه اینترنتی جویا الکترونیک اقدام به اخذ نماد اعتماد الکترونیکی جهت ایجاد اطمینان خاطر مشتریان عزیز نموده است برای مشاهده اعتبارنامه فروشگاه روی تصویر مقابل کلیک کنید


نشان ملی ثبت رسانه دیجیتال

فروشگاه اینترنتی جویا الکترونیک به منطور ایجاد اطمینان خاطر برای مشتریان گرامی اقدام به اخذ گواهی ثبت رسانه دیجیتال در حوزه فرهنگی و رسانه‌ای نموده است برای مشاهده اعتبارنامه فروشگاه روی تصویر مقابل کلیک کنید

logo-samandehi

دسته بندی

در صفحه اصلي سايت دسته بندی قطعات در 19 موضوع جداگانه صورت گرفته است که خود این دستها به تقریبا 1200 زیر دسته تقسیم شده که هر یک از این زیر دسته ها نیز در مواردی زیر شاخه دارند . این نوع دسته بندی به طراحان کمک زیادی برای انتخاب قطعه مورد نظر خود می کند . از دیگر خدمات ازائه شده می توان به طراحی یک جستجوی پیشرفته در سایت اشاره کرد که این نیز به نوبه خود به طراحان کمک زیادی برای انتخاب قطعه مورد نظر خود می کند .


خريد آنلاين - اینترنتی

شما مي توانيد از طريق سايت و تشکیل سبد خريد كالا اقدام به خريد نموده و پس از ارسال سفارش خريد از طريق كد رهگيري وضعيت خريد خود را پيگيري نماييد . تمامی مراحل پیگیری سفارش شما در سایت بصورت آنلاین قابل پیگیری می باشد .لازم به ذکر است برای قطعاتی که به تعداد نیاز شما وجود ندارد دو سیستم در نظر گرفته شده است . اولی سیستم سبد سفارشات و دیگری سیستم به من خبر بده که پس از موجود شدن قطعه مورد نظر شما با ایمیل به شما اطلاع رسانی می کند . لازم به ذکر است که امکان ثبت پیش فاکتور و پرداخت آنلاین نیز در سایت در نظر گرفته شده است .


سفارش خارج

این سیستم شامل 2 بخش می باشد . بخش اول شامل قطعاتی که در سایت موجود می باشد و قبلا تهیه شده است ولی در حال حاضر موجودی آن صفر می باشد (سفارش دهید) . در این حالت ما بدلیل سابقه قبلی قطعه خیلی زود می توانیم به شما خدمات رسانی کنیم . بخش دوم شامل قطعاتی که در سایت موجود نمی باشد و برای اولین بار ما می خواهیم برای شما بررسی کنیم . در هر 2 حالت کلیه مراحل پیگیری سفارش شما در سایت بصورت آنلاین قابل پیگیری می باشد .


سفارش پی سی بی

سفارشات PCB شما از خارج از کشور تامین می شود و از نظر کیفیت و دقت مورد تایید بسیاری از طراحان و تولید کنندگان می باشد . سیستم قیمت گیری آن آنلاین و کلیه مراحل پیگیری سفارش شما در سایت بصورت آنلاین قابل پیگیری می باشد .


سفارش نرم افزار

فروشگاه جویا الکترونیک از اغاز در زمینه توزیع نرم افزارهای تخصصی الکترونیک فعالیت داشته است . در سایت بسیاری از این نرم افزار ارائه شده است . برای نرم افزارهایی که در سایت موجود نمی باشد یک سیستم قیمت گیری آفلاین طراحی شده است .


فروش تلفنی

به منظور تسهیل در فرآیند فروش برای آن دسته از مشتریان گرامی که دسترسی به سایت اینترنتی برای آنها مقدور نمی‌باشد فروشگاه جویا الکترونیک امکان فروش به صورت تلفنی را نیز مهیا نموده است. این روش قدیمی و منسوخ شده، از بهره‌وری و بازدهی پایینتری نسبت به سایر روش‌های فروش برخوردار بوده و میزان سطح رضایت‌مندی مشتریان از آن بسیار پایین می‌باشد لذا پیشنهاد می‌شود حتی المقدور از روش فروش اینترنتی استفاده شود.


فروش حضوری

برای مشتریانی که تمایل به خرید حضوری دارند نیز خدماتی برای ارائه در فروشگاه وجود دارد که البته زیاد نیست و جویا الکترونیک برای توسعه این نوع فروش برنامه جدیدی ندارد . در این حالت هم کلیه مراحل پیگیری سفارش شما در سایت بصورت آنلاین قابل پیگیری می باشد.