قوانين و مقرراتشرایط و ضوابط عضویت

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت ثبت نام مراجعه کنند (بالای صفحه اصلی ). در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام کاربری ، نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و شماره تلفن همراه ، پیامک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربر پس از وارد کردن ‌عبارت امنیتی می بایست کد تایید پیامکی را وارد کند تا عضویت کاربر تایید شود . عضویت در سایت رایگان می باشد . کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند در قسمت ثبت نام بر روی لینک رمز عبور را فراموش کرده‌ام کلیک کرده و مجددا برای اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند. کاربر باید شماره تلفن همراه خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به ‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع برعهده شخص کاربر است . البته سایت دارای ویژگی کاربر میهمان نیز می باشد که نیازی به عضویت در سایت نیست ولی شامل بسیاری از امکانات سایت نمی شود .


شرایط و ضوابط استفاده

استفاده از سایت فروشگاه جویا الکترونیک به معنی آگاهي و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد


شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی جویا الکترونیک ، سایتwww.jouyaelec.ir به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.


شرایط حمل و تحویل کالا

تحویل کالا علاوه بر حضور مشتری در فروشگاه از طریق پیک موتوری- شرکت پست - شرکت تیپاکس و ترمینال نیز ممکن می باشد و نكته قابل توجه اين مي باشد كه هزينه حمل از سمت خریدار تامين می‌گردد.